Dijital Bask覺 Bursa, Bursa Matbaa, Bursa Dijital Bask覺
tl

Çift Yönlü A5 El İlanı 1000 Adet

tl
tl

Çift Yönlü A5 El İlanı 2000 Adet

tl
tl

Çift Yönlü A5 El İlanı 3000 Adet

tl
tl

Çift Yönlü A5 El İlanı 5000 Adet

tl

Bursanın En Ucuz
El İlanı Merkezi
Üretimden
Toptan Fiyatına
Ürünler

Son teknoloji matbaa makinaları ile bursanın el ilanı insört gibi ürünlerini bir günde çıkaran sabah ver akşam al mantığı ile çalışan firmamız hem hızlı hemde ucuz ekonomik kaliteli baskılar ile hizmetinizde…

El İlanı

Bursada

Color Grafikte

El ilanı, geniş kapsamlı dağıtıma yönelik ve genellikle halka açık bir yerde yayınlanan veya dağıtılan, kişilere dağıtılan veya posta yoluyla gönderilen bir kağıt reklam biçimidir. 2010'larda el ilanları ucuz fotokopili broşürlerden pahalı, parlak, tam renkli kuşe kağıtlara kadar uzanmaktadır.

İş Baskısı: El İlanı ve Broşür Arasındaki Fark

Kartvizitlerin ve kırtasiyelerin yanında, El İlanları ve Broşürler en popüler basılı parçalardan ikisidir. Bir El İlanı ve Broşür arasındaki fark bazıları için açıktır, ancak diğerleri için çok açık değildir. Şimdi, El İlanı ve Broşürler arasındaki farkları tanımlayan herhangi bir resmi kural görmedim, ancak deneyimlerime göre fark kısmen fiziksel özelliklerine ve kısmen amaçlanan amaçlarına göre tanımlanıyor.

El İlanı Nedir?

El İlanı genellikle bir olaya, hizmete, ürüne veya fikre dikkat çekmek için kullanılan tek, açılmamış bir basılı sayfadır. Bir el ilanı genellikle hızlı bir şekilde iletilebilen çok basit bir mesaj içerir. El ilanları genellikle maliyetini düşük tutmak için 8,5" x 11" kağıt boyutuna yazdırılır, ancak el ilanları kullanımı kolay her boyutta oluşturulabilir. Ayrıca, baskı en çok kağıdın bir tarafındadır, ancak el ilanlarının her iki tarafa da basılamayacağına dair bir yasa yoktur.

Nasıl kullanıldıklarına bağlı olarak, el ilanları bazen el ilanları, broşürler, ekler veya daireseller olarak adlandırılır. Genellikle müşterilerin veya insanların toplanabileceği veya geçebileceği her yerde (örneğin, bir ticaret fuarında veya başka bir popüler mekanda) elle dağıtılırlar. Ayrıca, el ilanları katlanabilir ve kendi kendine postalanan bir parça (aka bir "postacı") olarak sekmeli veya bir zarfa kapatılabilir. El ilanları herhangi bir mürekkep renginde basılabilir, ancak bir el ilanının amacı fark edilmek ve okunmak olduğundan tam renkli yazdırma en popüler olanıdır.

Bir el ilanı genellikle büyük bir açılış veya özel promosyon gibi tek seferlik bir etkinliği duyurmak için kullanılmak gibi nispeten kısa bir ömre sahiptir. Bu nedenle, el ilanları için kullanılan kağıdın mutlaka ağır kağıt olması gerekmez. Bununla birlikte, bir el ilanı, ürün belirtimi sayfası veya talimatlar olarak kullanıldığında olduğu gibi tekrar tekrar atıfta bulunulacak bilgiler içeriyorsa daha dayanıklı hale getirmek için daha kalın kağıda basılabilir.

Broşür Nedir?

Broşür, el ilanına benzer özelliklere sahip olabilir, ancak broşürde neredeyse her zaman her iki tarafta da baskı vardır. Ve genellikle düz bırakılan bir el ilanının aksine, bir broşür basit bir C-fold veya daha yaratıcı çift kapı katlama gibi birden fazla panel veya bilgi sayfası oluşturan kıvrımlar içerir. Broşürler, birbirine bağlı birden fazla yapraktan da oluşturulabilir. Bazen daha küçük, daha basit broşürler broşür olarak adlandırılır.

Bir el ilanı genellikle 8,5" x 11" ise, broşürler çeşitli standart veya özel boyutlarda sunulmaktadır. Bir broşürün sayfaları genellikle daha ağır bir kağıt ağırlığındadır. Bu sadece kalite algısını artırmak için değil, aynı zamanda bir broşür etrafta tutulduğu ve atıfta bulunulduğu için daha dayanıklı olacak şekilde tasarlandığı için de yapılır. Ayrıca, herhangi bir kaliteli broşür tam renkli olarak basılır ve bir UV veya Sulu kaplamadan bir tür parlaklığa sahiptir.

Broşürler genellikle el ilanları kadar özgürce dağıtılmaz. Genellikle broşürler satış temsilcileri tarafından yalnızca potansiyel bir müşteri tarafından bazı ilk ilgi gösterildikten sonra dağıtılır. Bunun nedeni, genellikle bir broşüre bir el ilanından daha fazla para yatırılmış olmasıdır. Bir broşür en yüksek kalitede olmalıdır, çünkü işi bir ürünü sergilemeye, bir hizmeti vurgulamaya veya bir şirketi tanıtmaya yardımcı olmaktır. Bir satın alma kararı verirken, müşterileriniz promosyon literatürünüzün kalitesini rakiplerinizinkiyle karşılaştırır, böylece broşür baskısı kıvırılmamalıdır.

El ilanları ve Broşürler farklı özelliklere sahiptir, ancak her ikisi de herhangi bir işletme veya kuruluş tarafından kullanılabilecek önemli pazarlama araçlarıdır. El ilanları veya broşürler hakkında başka sorularınız varsa, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Fikirler, tasarımlar ve parçanızın düzeni konusunda size yardımcı olabiliriz.

Kendine iyi bak!

El İlanı Baskısıyla Uzağa Git

El ilanı baskısının faydalarını küçümsemeyin. Dijital reklamlar ve sosyal medya artık en yaygın reklam yöntemleri olabilir, ancak el ilanları hala günümüzün en etkili tanıtım araçlarından biridir.

Neden hala bu kadar popülerler? Müşteriler hala tutabilecekleri ve hissedebilecekleri bir şeye sahip olmayı tercih ediyor. Broşürler kompakt olduğundan, müşterinizin ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olması gerektiğinde kolayca alınabilir.

Ayrıca uygun fiyatlı oldukları için, kaliteli ve uygun fiyatlı el ilanları yazdırmak için bütçenizin büyük bir bölümünü kullanmanıza gerek kalmaz.

Mahallenizdeki belirli alanları hedeflemeyi deneyin ve el ilanları doğrudan onların kapılarına gönderin. Postaya hazır el ilanı hizmetlerimiz aracılığıyla doğrudan posta kampanyanızda size yardımcı olabiliriz.

Size teslim edilen hızlı iş broşürlerine ihtiyacınız varsa NextDayFlyers’ı seçin. El ilanları yazdırabilir ve sipariş ettiğiniz gün kargoya hazır hale getirebiliriz, böylece bir sonraki etkinliğiniz için onları tam zamanında alacaksınız.

Sadece hızlı değil, çok çeşitli boyut seçenekleri, şekiller ve kağıt stokları ile kaliteli özel broşür baskısı sunuyoruz.

Metalik baskı, kalıp kesim şekilleri ve ipek kaplamadan, el ilanlarınızın ekstra özel görünmesini sağlayabiliriz, böylece müşteriler durup mesajınızı okuyabilir.

Bize tasarımınızı gönderin, el ilanlarınız bugün basılsın ve kargoya hazır olsun. İstisnai baskıyı zamanında teslim etmeyi garanti ediyoruz, aksi takdirde bizden.

Aynı gün baskıyı seçin ve el ilanlarınızı teslim almaya veya aynı gün göndermeye hazır hale getirmek için pazartesi-cuma günleri arası 10: 00’a kadar baskıya hazır dosyanızı yükleyin. Geri dönüş süresi ve üretim bitiş sürelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin .

El ilanları Geniş Erişimle Esnektir

Ürünlerin tanıtımı, reklam etkinlikleri, davetiyeleri uzatma – bunlar, broşürlerin iş dünyasında kullanıldığı birçok yoldan yalnızca birkaçıdır. Tasarım kolaylıkları ve uygun maliyetli dağıtımları nedeniyle bir reklam elyafıdırlar.

Kullanabileceğiniz birçok el ilanı dağıtım stratejisi vardır. İdeal olarak, metrolar, marketler ve sokak köşeleri gibi yoğun yaya trafiğine sahip yerlerde el ilanları dağıtmalısınız. Broşürleri okul ve topluluk ilan panolarına, çamaşırhanelere ve diğer kamusal alanlara da asabilirsiniz.

Bunları ister dağıtma, ister promosyon amaçlı paket servis olarak kullanın, ister doğrudan posta yoluyla gönderin, özel el ilanları ürünlerinizi, özel etkinliklerinizi ve daha fazlasını tanıtmanın en etkili yollarından biridir.

İhtiyaç duyduğunuz broşür türü ne olursa olsun, onu NextDayFlyers’da bulabilirsiniz.

Etkili Broşürler Tasarlama

El ilanları, müşteriler okuyup atmamaya karar vermeden önce birkaç saniye içinde taranır. Bu nedenle, hemen göze çarpan bir tasarım oluşturmak önemlidir.

Burada akılda tutulması gereken bazı broşür ipuçları verilmiştir.

Amacınızı bulun. Herhangi bir şey tasarlamadan önce broşürleri nasıl kullanacağınızı düşünün. Yeni bir ürünün tanıtımını mı yapıyorsunuz? Öyleyse, faydaları anlatmak için metin ve resimler için geniş alana ihtiyacınız olacak. Katlanmış el ilanları ve iş broşürleri bu tür içerikle en iyi sonucu verir.

El ilanları bir partiye davet olarak mı kullanacaksınız? Göz alıcı bir ruh halini yansıtmak için metalik el ilanları veya dokunsal ve zarif bir his için ipek el ilanları deneyin .

Daha büyük her zaman daha iyi değildir.İçeriğiniz, el ilanınızın ne büyüklükte olması gerektiğini belirlemelidir. Birçoğu, işleri hakkında bilinmesi gereken her şeyi doldurmak için olabildiğince fazla alan istiyor. Bu, potansiyel müşterilerinizi çok fazla bilgi ile bunaltabilir. El ilanlarınızı basit tutun. Harekete geçirme ifadenize olumlu bir yanıt almak için yalnızca gerekli ayrıntıları sağlayın. Kutunun dışını düşün. Kalıp kesim broşürler ile daire, kare veya yaprak şeklindeki promosyonlar gibi benzersiz boyutları ve özel şekilleri deneyin .

Kopyalama anahtardır. Kopyalamaya gelince, her zaman doğrudan konuya girmek en iyisidir. Büyük, canlı metin olarak yazdırın. Bu ipucu, mağaza açılışları, indirimler ve özel indirimler gibi basit promosyonlar için işe yarar. Daha karmaşık etkinlikler için, kitlenizin ilgisini çekecek büyüleyici bir başlık seçin.

Bir sonraki adımı ekleyin.Müşteri referansları, avantajlar listesi ve hatta iletişim bilgilerinizin tam bir listesi gibi sizi neden seçmeleri gerektiğine dair nedenler sağladığınızdan emin olun. En önemli kısmı eklemeyi unutmayın: harekete geçirici mesajınız. Web sitenizi ziyaret etmek, mağazanıza uğramak veya sizi aramak kadar basit olabilir.

Doğru yapıldığında, el ilanı yazdırma işiniz için çok şey yapabilir. Hızlı baskı dönüşümü sağlayan en kaliteli, özelleştirilebilir el ilanları için NextDayFlyers’ı seçin.

Bugün el ilanları yazdırın.

El ilanları hakkında faydalı bloglar ve makaleler

Etkili İş Broşürleri Oluşturmak İçin 18 Hızlı İpucu

Flyers Nereye Asılır? El İlanı Dağıtımı için Beş Fikir

Broşürler SSS

Broşürleri nasıl yazdırırım?
Ürün hesaplayıcımızı kullanarak özel broşürlerinizi özelleştirebilir ve yazdırabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre el ilanlarınızın boyutunu, malzemesini, kaplamasını, miktarını ve geri dönüş süresini seçin. Baskıya hazır resminizi web sitemize yükleyin ve ücretsiz bir PDF provası isteyin. Ayrıca, çevrimiçi tasarım aracımızı kullanarak da oluşturabilirsiniz. Ücretsiz olarak düzenleyebileceğiniz geniş bir el ilanı tasarım şablonları koleksiyonumuz var. İşiniz bittiğinde, siparişinizi verebilmek için ödeme aşamasına geçin.

El İlanı Çeşitleri

katlamalı el ilanı

basıldıktan sonra isteğe göre katlanıp teslim edilir.

kitapçık şeklinde veya tek kırım iki kırım seçenekleri mevcuttur.

ön arka basım renkli renksiz el ilanları isteğinize göre dizayn edilir.

tekli broşür

tek yön veya çift yönlü
10 cm x 21 cm seçenekleri vardır.

ister 1000 ister 100 bin ister renkli ister renksiz isterseniz 1 günde teslim

A5
A4
EL İLANI

Piyasada ve günümüzde en sık kullanılar üründür.

a5 el ilanları 15 cme 21 cmdir.

Profesyonel programlarda tasarım imkanı

isteğiniz doğrultusunda resimli resimsiz ürünleriniz yazı dizaynını mizanpajını tasarım programlarında yapıyoruz.

süper eşsiz
çok canlı
renkler

matbaamız bünyemizde HUBER alman boyaları kullanılmaktadır.

tasarım isteyin
yapalım
aynı gün basalım

el ilani bursa fiyat

Bursa El İlanı | El İlanı Bursa | Acil El İlanı Bursa


Tek sayfalı özellikle küçük ölçülerde maliyeti düşük tirajlı sayıda yapılan bir firma tanıtım reklamıdır..

EL İLANI NA TAKILAN DİĞER İSİMLER NELERDİR? 

 • adlandırıldığı farklı isimler arasında 
 • FÖY
 • İNSÖRT
 • BROŞÜR
 • EL İLANI
 • FLYER dir.

 

tüm sektörlere hitap ettiğinden herkesin tercih edeceği bir reklam ürünüdür.

a4 ebadı – a5 ebadı ve daha farklı boyutlarda baskı imkanları vardır.

kırım katlama özelliği ile reklamlarınızı dağıtabilirsiniz.

%100 Kendi imalatımızdır.

Bursa Color Grafik ten El İlanı Fiyat Teklifi Almayı Unutmayınız…


Etkili İş Broşürleri Oluşturmak İçin 18 Hızlı İpucu

 

El ilanı pazarlaması nispeten ucuz ve yapılması oldukça kolay olsa da, pazarlama maliyetleri zamanla artabilir. Küçük işletmeler özellikle bu maliyetlere karşı savunmasızdır. Bu nedenle, ilk seferinde etkili bir iş ilanı yapmak, yatırdığınız kaynakların ihtiyacınız olan yatırım getirisine ulaşmasını sağlar.

Öyleyse nasıl etkili iş broşürleri oluşturabilirsiniz? İşte harika iş broşürleri yazdırmak için bazı ipuçları .

1. İçeriğinizi kısa tutun.

El ilanınızın tasarımı ve boyutu dikkate alındığında, içerik yazabileceğiniz alan sınırlıdır. Çok fazla bilgiyi sıkıştırarak okuyucunuzu bunaltmayın. İçeriğinizi kısa ve öz bir şekilde yazın. Sadece gerekli olanları bırakın.

2. Kopyanızı sindirilebilir bölümlere ayırın.

Metninizin görünümü okuyucunuzun ilgisini etkileyebilir. İlk bakışta, uzun paragraflar okuyucunuzu kapatabilecek dev metin duvarları gibi görünür. Belirli bir tasarım öğesinin etrafındaki alan olan beyaz boşluk, bu gerginliği hafifletmeye yardımcı olur. Bilgilendirici iş broşürleri için, içeriğinizi göze hitap edecek şekilde başlıklarla bölümlere ayırın.

3. Madde işaretleri ve infografikler kullanın.

İçeriğinizi kısa ve öz bir şekilde sunmaya paralel olarak, madde işaretleri ve grafikler kullanarak verileri özetlemeye çalışın. Bu, bilgilerin anlaşılmasını kolaylaştırır.

4. Akılda kalıcı bir başlık oluşturun .

Başlık, her zaman alıcılarınızın okuyacağı metnin ilk satırı olacaktır. Onları daha fazla okumaya teşvik etmek için akılda kalıcı hale getirmeye çalışın.

bir broşürdeki akılda kalıcı başlık

5. Harekete geçirici mesaj ekleyin.

İçeriğinizin en önemli kısımlarından biri harekete geçirme ifadesidir. Harekete geçirici mesaj, okuyucunuza bilgileri okuduktan sonra ne yapması gerektiğini söyler. "Bizi Arayın" veya "Şimdi Sipariş Verin" yaygın örneklerdir ancak yaratıcı olmaktan çekinmeyin.

6. Yön eklemeyi unutmayın.

Bu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı işletmeler için geçerlidir. Fiziksel mağazanıza yol tarifi ekleyin veya web sitenizin adresini girin. Bu, broşürünüzü okuyucu için gelecekteki bir referans olarak yararlı kılar.

7. İletişim bilgilerinizi ekleyin.

Bu oldukça açık ama kolayca unutulabilir. İletişim bilgilerinizi her zaman bir el ilanına koyun. Alt kısım genellikle kolay erişim için ideal yerdir.

8. İçeriğinizi daima yeniden okuyun.

İçeriğinizde hatalar olması rahatsız edici. Yazım veya dilbilgisi hataları gibi küçük şeyler, okuyucunuzun dikkatini bilginin kendisinden çekebilir. Bu nedenle, baskı servis sağlayıcınıza göndermeden önce her zaman içeriğinizi düzeltin.

Pizza broşürleri

9. Hedef pazarınızın dilini kullanarak iletişim kurun.

Tüm pazarlama stratejilerinde olduğu gibi, broşürleriniz hedef pazarınıza uygun olmalıdır. Bu, büyük ölçüde alıcı kişiliğinize bağlıdır. Ancak, hedef pazarınız tarafından kolayca anlaşılabilen bir dil kullanmak her zaman iyi bir uygulamadır.

10. İkna edici referanslar kullanın.

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için referansları kullanmayı planlıyorsanız, iyi yazılmış olanları seçin. Belirli bir ürüne veya iş ayrıntılarına odaklanan incelemeler harika başlangıç noktalarıdır.

11. Mesajınızı destekleyen renkler kullanın.

Renk psikolojisi pazarlamada yeni bir şey değil. Renk kullanımı okuyucuda belli bir duygu uyandırabilir. Mesajınızı geliştirmek için kullanın. Tam renkli baskıdan yararlanın - tüm çevrimiçi yazıcılar bunu sunar.

12. Yazı tipi seçimlerinizi iki veya üç ile sınırlayın .

Birden çok yazı tipi kullanmak genellikle tasarımınızı görsel olarak karmaşık hale getirir. El ilanları oluştururken iki ila üç yazı tipi idealdir. Ek olarak, uzaktan bile okunması kolay yazı tiplerini seçin.

Sınırlı yazı tipine sahip kitapçıklar

13. Doğru kağıt stoğunu seçin.

Broşürün dağıtılması gerektiği için, dayanıklı ve kaliteli bir kağıda ihtiyacınız var. Baskı sağlayıcınız tarafından sunulan farklı kağıt stoklarına bakın ve uygun şekilde seçin. NextDayFlyers çeşitli kaliteli kağıt stokları sunar .

14. Kağıt kaplama uygulayın.

Kağıt kalınlığına ek olarak, isteğe bağlı kağıt kaplamalar da el ilanlarınızın daha uzun süre dayanmasını sağlayabilir. Mat ve parlak kaplamalar başka bir koruma katmanı ekler. Ayrıca tasarımınızı daha canlı hale getirir.

15. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar kullanın.

Bulanık ve pürüzlü fotoğraflar herhangi bir okuyucuyu kapatabilir. Daha da kötüsü, okuyucular düşük çözünürlüklü görüntüleri profesyonel olmayan hizmetler ve ayrıntılara dikkat edilmemesi olarak değerlendirebilir. El ilanlarınız için her zaman net ve net fotoğraflar kullanın.

16. Logonuzu tasarımla birleştirin.

Bu çok önemlidir, ancak çoğu zaman göz ardı edilir. Daha fazla marka tanınırlığı için logonuzu el ilanı tasarımınıza ekleyin.

Görünür logolu el ilanı

17. Taşma payı ve kesmeyi hesaba katın.

Bir grup baskı malzemesini yazdırırken, her birini ayrı ayrı kesmek tam olarak doğru olamaz. Kazara kırpmayı önlemek için önemli bilgileri her zaman kenarlardan uzak tutun. Ait yararlanın düzeni şablonları kanaması ve kesim için hesaba.

18. Trafiğin yoğun olduğu alanlarda dağıtın.

Etkili iş broşürleri için, hedef kitlenizin sıkça ziyaret ettiği yoğun trafik alanlarına dağıtın. İnsanların sırada beklediği veya boşta beklediği yerler, el ilanı dağıtımı için idealdir .

NextDayFlyers, özelleştirilebilir seçenekler ve ışık hızında dönüş sağlayan en kaliteli iş broşürleri sunar. El ilanı pazarlamanıza başlamak için broşürleri sayfamızı ziyaret edin .

Başka iş broşürleriniz var mı? Bunları aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşın.

 • Ertesi gün teslimat ile mevcuttur
 •  
 • Çeşitli kağıt türlerinde mevcuttur
 •  
 • Bursa'da en iyi fiyat

1 Bir  Günde Katlamalı El İlanı

Tel dikişli Katlamalı Kitapçık El İlanı

bursa-matbaa
Guk saf 35 folder for sale (7)

Bursa'nın El İlanı İmalat Merkezi

1 GÜNDE TASARIM BASKI KATLAMA KESİM TESLİMAT

el ilanı bursa
Broşür - El ilanı Bursa - Bursa El ilanı Fiyatları

BURSA BROŞÜR BASKI

Ticari alanda günümüzde seçenekler iyice artmış durumda ve kızışan rekabet daha kaliteli hizmet oluşturmayı ve daha müşteri odaklı çalışmalar ortaya koymayı gereklilik haline getirmektedir. Son yıllarda artan kullanımı ile broşür el ilanı seçenekleri nerede ise her küçük-büyük tüm işletmelerin kullandığı promosyon duyurma aracı haline gelmiştir. Kapıların önlerine kadar gelen bu el ilanları sayesinde her gün gidilme imkânı olmasa da her yapılan indirimden her an haber olma imkânı sağlanmaktadır. Bu sayede yapılan kampanyalar istenilen ilgiyi görmekte, her alanda olduğu gibi bu alanda da tanıtımın önemi satışlardaki ciro hedeflerine yansımaktadır.

 

Özellikle marketler bazen haftalık indirim kampanyaları yapmakta, bulunduğu yerleşim merkezindeki tüm halka ulaşan bu broşürler sayesinde aynı anda herkesin yapılan indirimden haberdar olması sağlanmaktadır. Bazen tek sayfa olarak dağıtılmakta bazen önlü arkalı iki sayfa halinde bazen de katalog şeklinde daha fazla ürün alan daha geniş içeriklerle oluşturulmaktadır. Her durumda kullanılan dijital reklam teknikleri ile mutlak kalite ortaya çıkmaktadır. Ürün yerleştirilmelerinde ve özelliklerin anlaşılır anlatımı ile de tasarım aşaması başarı sağlamakta, birbirini tamamlayan özelliklerle el ilanları haftalık dergi takibi gibi merakla takip edilebilmektedir. Arka plan olarak genellikle beyaz kullanılmakta, ürünlerin ön plana çıkması bu şekilde sağlanabilmektedir.

Broşür El ilanı seçeneklerinde de ön kapak büyük önem taşımakta en iddialı indirimlerin yer alabileceği bu ön izlenim sayfası insanların içeriği daha fazla merak etmesini sağlayabilecektir. Her sektör altında hizmet veren işletmeler daha fazla satışın daha yüksek kâr sağlayacağını bilmektedir. Bu açıdan pazarlama alanında tüm ekipmanlar etkileyici bir şekilde kullanılmalı ve yapılan kalite geniş kitlelere daha anlaşılır ve dikkat çekici şekilde pazarlanabilmelidir. Mağazalar satış yelpazesindeki ürün tanıtımları için dijital reklam seçenekleri arasında en uygun tercihleri yapmalı ve daha hareketli bir satış tekniği elde etmelidir. Bunun için yapılacak en iyi yöntemlerden biri olan el ilanları ile ürünlerinizin, fiyatlarınızın hatta yaptığınız müthiş kampanyalarınızın tüm insanlar tarafından bilinirliğini sağlayabileceksiniz. Dünyanın en değerli, bakmakla doyulmayan halısını dokuyor olsanız da, yeterli tanıtım yapılmadıkça işiniz tamamen şansa kalacaktır.

El ilanlarınızı ucuz ve hızlı bir şekilde Bastırmak ister misiniz?

 

Size çok ucuz fiyatlarla yüksek kaliteli el ilanları , klasör broşürleri, broşürler, klasörler, broşürler ve broşürler sunuyoruz ! Bizimle her durum için birçok boyut ve şekilde uygun bir broşür bulacaksınız. El ilanları ideal reklam medyasıdır, çünkü büyük ve seçilmiş insan gruplarına çok az çabayla ulaşırlar. Afişlerinizi isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlarsınız.

Özellikle marketler bazen haftalık indirim kampanyaları yapmakta, bulunduğu yerleşim merkezindeki tüm halka ulaşan bu broşürler sayesinde aynı anda herkesin yapılan indirimden haberdar olması sağlanmaktadır. Bazen tek sayfa olarak dağıtılmakta bazen önlü arkalı iki sayfa halinde bazen de katalog şeklinde daha fazla ürün alan daha geniş içeriklerle oluşturulmaktadır. Her durumda kullanılan dijital reklam teknikleri ile mutlak kalite ortaya çıkmaktadır. Ürün yerleştirilmelerinde ve özelliklerin anlaşılır anlatımı ile de tasarım aşaması başarı sağlamakta, birbirini tamamlayan özelliklerle el ilanları haftalık dergi takibi gibi merakla takip edilebilmektedir. Arka plan olarak genellikle beyaz kullanılmakta, ürünlerin ön plana çıkması bu şekilde sağlanabilmektedir.

Broşür El ilanı seçeneklerinde de ön kapak büyük önem taşımakta en iddialı indirimlerin yer alabileceği bu ön izlenim sayfası insanların içeriği daha fazla merak etmesini sağlayabilecektir. Her sektör altında hizmet veren işletmeler daha fazla satışın daha yüksek kâr sağlayacağını bilmektedir. Bu açıdan pazarlama alanında tüm ekipmanlar etkileyici bir şekilde kullanılmalı ve yapılan kalite geniş kitlelere daha anlaşılır ve dikkat çekici şekilde pazarlanabilmelidir. Mağazalar satış yelpazesindeki ürün tanıtımları için dijital reklam seçenekleri arasında en uygun tercihleri yapmalı ve daha hareketli bir satış tekniği elde etmelidir. Bunun için yapılacak en iyi yöntemlerden biri olan el ilanları ile ürünlerinizin, fiyatlarınızın hatta yaptığınız müthiş kampanyalarınızın tüm insanlar tarafından bilinirliğini sağlayabileceksiniz. Dünyanın en değerli, bakmakla doyulmayan halısını dokuyor olsanız da, yeterli tanıtım yapılmadıkça işiniz tamamen şansa kalacaktır.

 

El ilanlarını nasıl kişiselleştirirsiniz?

Baskılarınız için dijital baskıda ve çok çeşitli kağıt türlerinde en yüksek kalitede ofset baskıya ve en modern teknolojiye güveniyoruz. Basılı veya ofset kağıt, mat veya parlak, keten dokulu karton veya parlak sedefli veya doğal veya geri dönüştürülmüş kartonda çevre bilincine sahip olanlar için el ilanı baskınız için her kağıda sahibiz . Ayrıca kağıt kalınlığını gereksinimlerinize ve broşür biçiminize göre ayarlama seçeneğiniz de vardır.

İyi bir seçim seçimi teklifimizi tamamlıyor . Mat veya parlak baskıya ek olarak, özel parlak UV vernik ile de uçabilirsinizveya mat veya parlak kaplamalı folyo laminasyon. Bireysel kurumsal tasarımınıza uyacak kişisel broşür tasarımınızı oluşturun .

Çok sayıda yuvarlak, kare ve DIN formatlarından doğru boyutu seçin. DIN A3’ten DIN A6’ya, DIN A8’e ve DIN uzunluğundaki klasik formatlara, olağanüstü yuvarlak, oval ve kare broşür formatlarına kadar, siparişiniz için kesinlikle doğru boyutu bulacaksınız.

Bu sizin için yeterince orijinal değilse , kısmi veya tam yüzeyli UV vernikli ve parıltılı veya koku vernikli özel renkler içeren el ilanları da bulacaksınız . Daha fazla bireysellik mümkün değildir.

Bilgileriniz için daha fazla alana mı ihtiyacınız var?

İki taraflı broşürlerde olduğundan daha fazla alan klasör broşürlerimizde bulunabilir. Farklı katlama tipleri nedeniyle , tasarım seçenekleriniz için en fazla 12 sayfa oluşturulur. Katlanmış el ilanları için her türlü seçenek mevcuttur : El ilanı ve broşürleri, spiral kat, zikzak kat, çift paralel kat, iki ara çapraz kat, üç kat pencere kat ve özel kat olarak basarız. Ön ve arka tarafların tasarımı için, tam renk paleti hizmetinizdedir.

Daha fazla bir şey olabilir mi? Bilgileriniz ise. Örneğin, bir broşürde veya bireysel bir klasör broşüründe yer almayan bir alandaki nedenlerden dolayı bir olayı barındırmak için , bu arada, broşürlerimiz harika!

İletişim